Atanas Bozhkov. Peter Mikhailov / Атанас Божков. Петър Михайлов 1993 двуезично издание на бълг./английски езици, меки корици, 99 стр. с множество цветни репродукции на картини, издателство ИКК Славика- РМ. състояние- отлично.
Допълнителни
Година 1993
Промотирана Не

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Bozhkov. Peter Mikhailov

  • Код на продукта: book-2858
  • Наличност: не е налично
  • 0.00€

  • Без данък: 0.00€